WebPříjemCalendarRegistracePřihlášení

Share | 

Komixy - Právě vychází v ČJ

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

Poeet p?íspivku : 1394
Registration date : 04. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Wed Aug 12 2015, 15:45

A bude hur, vypada to, ze egmont zavrhl legends a v magazinu budou vychazet jen nove a kanonicke zalezitosti... Mno, prima pro nekoho, kdo se sw zacal, ale pro me je to horsi jak cist infinities. :-D jsem zvedavy, kolikrat se Luke s Vaderem jeste zvladnou setkat, behem mezery mezi e4 a e5. :-D Nejsmutnejsi na tom je, ze jinak je to vyborne zvladnuty komix. Nadherne barvy, nadherna tuzka, ale scenar - bohuzel jako vystrizeny z rebels/NCW. :-(

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 772
Vyznamenání : Dark Lord of the Sith
Registration date : 29. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Wed Aug 12 2015, 16:54

Chjo, všichni chtejí starou SW školu do*ebat :-(
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

Poeet p?íspivku : 582
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Thu Aug 13 2015, 09:31

William napsal:
A bude hur, vypada to, ze egmont zavrhl legends a v magazinu budou vychazet jen nove a kanonicke zalezitosti... Mno, prima pro nekoho, kdo se sw zacal, ale pro me je to horsi jak cist infinities. :-D jsem zvedavy, kolikrat se Luke s Vaderem jeste zvladnou setkat, behem mezery mezi e4 a e5. :-D Nejsmutnejsi na tom je, ze jinak je to vyborne zvladnuty komix. Nadherne barvy, nadherna tuzka, ale scenar - bohuzel jako vystrizeny z rebels/NCW. :-(

To mě právě odrazuje, oni začali úplně na stejném místě, jako teď už legendární staré marvelovské SW komiksy. Po stránce grafické kvalitní práce, ale to recyklování a rebooty mě nebaví, Marvel bohužel pomalu neumí nic jiného. Some Serious Shit
Naštěstí mi stále zbývá mnoho sérií od Dark Horse, které mám rozečtené a nebo ani to ne, takže jsem v pohodě Cool
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Sat Oct 24 2015, 10:20

Jsem se prave pobavil. Prisla mi s magazinem c 5 faktura na dalsi predplatne od c. 7 dal :-D si delaj fakt prdel. Jako,chapu kdyby prisla nabidka, ale poslat rovnou fakturu, to je moc prima jednani. Vzhledem k tomu, ze soucasne novocanonove magaziny hazim do kose, tak vazne dalsich sest nechci.

Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Sat Oct 24 2015, 18:58

Hehe, já dostal k Revanovi, Tarkinovi a Ničemům 2 starší magazíny a 1 komiks Asterix a Obelix, proč ne Cool
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan

Poeet p?íspivku : 76
Registration date : 28. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Mon Nov 16 2015, 08:08

Asi se da predpokladat, ze v SW magazinu uz budou vychazet jen nove "canonove" komiksy ze? Niceho starsiho se asi nedockame. Resp. takovy je muj predpoklad, vi nekdo o nejakym oficialnim vyjadreni? Ja jen ze bych zrusil predplatne...
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Mon Nov 16 2015, 10:00

Disney momentalne neposkytuje prava na nic jineho. Alespon tedy co se komixu tyce. Proto mel magazin o prazdniny problem s vydanim a byl pozdrzen. Egmont momentalne proste nema moc na vyber a pokud nechce magazin prestat vydavat, je novy canon jedina cesta. Alespon tak mi to bylo vysvetleno jednim z hlavnich ceskych sw prekladatelu.

Disney nema zapotrebi, aby se eu prodavalo lepe nez novy canon, do ktereho narvalo spoustu penez. Navic jim dh patrne sebral vitr z plachrt, kdyz prodaval pred ztratou prav za nejakych cca 10 000 kacek kompletne vse, co kdy vydal v elektronicke podobe. A ze toho bylo.... Nepocital jsem to, ale takovych 50 000 se na tom asi dalo usetrit. :-D

Naposledy upravil William dne Mon Nov 16 2015, 10:09, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan

Poeet p?íspivku : 76
Registration date : 28. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Mon Nov 16 2015, 10:02

William napsal:
Disney momentalne neposkytuje prava na nic jineho. Alespon tedy co se komixu tyce. Proto mel magazin o prazdniny problem s vydanim a byl pozdrzen. Egmont momentalne proste nema moc na vyber a pokud nechce magazin prestat vydavat, je novy canon jedina cesta. Alespon tak mi to bylo vysvetleno jednim z hlavnich ceskych sw prekladatelu.

Diky za informaci.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   Tue Nov 17 2015, 10:49

Hmm, aspoň, že to prodává ten Marvel. Pěkní zmetci. Žít v USA, asi bych je žaloval za to, že odmítají vydávat to, o co mám zájem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Komixy - Právě vychází v ČJ   

Návrat nahoru Goto down

Komixy - Právě vychází v ČJ
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: