WebPříjemCalendarRegistracePřihlášení

Share | 

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Jaden Korr
Adept
Adept

Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 27. 06. 11

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Wed Apr 19 2017, 16:44

Já teda bez pokrytectví říkám že se mi libí celý Disney canon (i když TFA není ani zdaleka to co jsem si představoval), ale jak už jsi psal jinde, přílišný důraz na "silné a nezávísle" ženy to trošku kazí... libí se mi současné dlouhodobé plánování a jednotná úroveň kanonu, škoda přeškoda že to tak Lucas nebral kdysi a když se mu zachtělo, vyšším kanonem přebil nižší Very Happy ale to neznamená že je třeba vše bezmyšlenkovitě přijmat a souhlasit s tím, bohužel se to musí brát jako součást (Bendu, Kylův meč, otřesné helikoptericke meče inkvizitorů v Rebels, Mas "butthole eyes" Kanata, do třetice ještě větší ještě lepší a stejně lehce zničitelná Hvězda Smrti 3, skákání do hyperprostoru odkudkoli se mi zachce atd...).
Já se tedy na osmičku těsím a i když je jasné že po ni určitě přibude něco na seznam "co se mi nelíbí na novem kanonu, ale horší jak sedmička to určitě nebude (ledažéé by zde opravdu vypukla bromance) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

Poeet p?íspivku : 1329
Registration date : 04. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Wed Apr 19 2017, 20:48

Co jsem tak koukal na netu, tak se jim ten novy canon uz taky sype. Proste je hezké mít vizi, ze vse se odkontroluje a bude Ok. Jenze to jednoduse neni pri tak velkem objemu produkce v lidskych silach. To by to musel psat jeden clovek (viz Tolkien a Prechett), takhle zakonite musi prijit moment, kdy se filmy zacnou mlatit s beletrii (TFA a román dle TFA je toho prý krásným příkladem). Brzy se nový jednotný canon rozštěpí na to, co primo nadelegoval disney, na to co si vzpomnel Filony a na to jak si SW predstavuji autori romanu. A budou zpatky u G => D, T, C a N.

Kathleen jen prohodi rukama a usmeje se a bude. Very Happy

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

Poeet p?íspivku : 553
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Thu Apr 20 2017, 15:26

Já bych to rebootnul, dokud je čas! Lidi chtějí Jar Jara a lepšího mladého herce Anakina. A ten bordel v kánonu je fakt, už to v jedné diskuzi uznali i kánonoví srdcaři, kteří předtím s radostí šili do kontinuity EU.
Jinak mě to ale, abych řekl pravdu, přestává zajímat. Víc mě zajímají Rebels než to, co se děje ve filmech. Pokud mě Disney nepřinutí k výbuchu vzteku přivedením nějaké oblíbené postavy a jejím zprzněním, tak to ani nebudu hrotit, Rogue One jsem s úspěchem ignoroval a u osmičky jsem na tom stejně. Jejich mantru, kdy tvůrčí svoboda znamená vykrádání, rebooty a trapné kopírování, už plně chápu Smile. Hlavně, ať je dost barevné, LGBT, multikulti, genderově vyvážené atd.
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Adept
Adept

Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 27. 06. 11

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Thu Apr 20 2017, 18:26

jeee už jsem se lekl že nám po dlouhé době nepřipomeneš že jsi neviděl jak sedmičku tak rogue one a taky to že se ani na osmičku nechystáš Very Happy Very Happy

a co tedy konkrétně nový kanon vykradl (nebavím se o filmech) ?? Jestli něco přesně převypráví nebo převypráví hodně podobně (a lépe) jak v EU tak to bude jen dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Fri Apr 21 2017, 23:39

Pokud vyloučíme filmy, tak na tu otázku odpovědět nemůžu, protože mě kánon nezajímá. To vykrádání bylo směřováno na filmy. Podle tebe je kreativita to, že někdo něco převypráví? Budiž. Jejich kreativita končí tím, že vytáhli Thrawna, protože je to oblíbená postava, a chrlí příběhy z období epizod staré trilogie, protože jich v EU bylo asi málo, a teď je to statečný nový kánon. Dopředu jít nemůžou, protože tam to blokují dosud nenatočené filmy, dozadu jít taky nemůžou, protože nic nového nevymyslí a "přepisování" by zase nakonec skončilo u vykrádání KOTORů. A tak místo KOTORovské řežby, na kterou bych klidně koukl, dodají seriál o ženských hrdinkách. Paráda, znělku může nazpívat Justin Bieber Rolling Eyes
Btw, až to za 20 let celé rebootnou, protože filmů bude strašně moc a nová generace takyfanoušků se přece nebude dívat na zastaralou Epizodu IV a Povstalce, aby zjistili, kdo byl prarodičem kohosi, a kdo to byl Vader, taky to bez mrknutí oka odkýváš s tím, že stejně to byl jen jeden velký bordel s chybami v kontinuitě, a nakonec to ani za moc nestálo a 99 % z toho je brak?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Sat Apr 22 2017, 05:57

Ackoli jsem rad, ze je to tu na foru zase aleapon trosku zive, musim rict, ze uz se nam to trosku vymyka z rukou. :-D je vymyka z tvrdym? Sakra, ja nevim. No, nebudu to hledat. :-D je hezke, ze narozdil od CSWU je tu porad jeste prostor pro debatu a hlavne tu EU nema zavrene dvere (mimochodem, warnet zrusili proc? :-D ), ale zase nemusi to jit do extremu. Myslim, ze uz jsme probrali vse, co se dalo. Fakt je ten, ze EU je ted legends a ze disney uz z neho nikdy canon neudela. Druhy fakt je ten, ze ackoli lide za pokracovani bojuji, sam si nejsem jisty, zda by to byla vyhra. I kdyby to zase rozjeli, nebylo bu to stare EU (obdobi pred LOTF) ale nove EU, politicky korektni az na pudu a to ja nechci.

Je fajn, si tu a tam do noveho canonu stournout, protoze je to zabava, ale stourat porad moc velky smysl nema. Nic se nezmeni a akorat to pak vypada, ze jsme fakt hejtri (jak nas pan Klmes nazval).

Naposledy upravil William dne Sat Apr 22 2017, 18:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord

Poeet p?íspivku : 7463
Registration date : 24. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Sat Apr 22 2017, 11:19

No tak to s Vami súhlasím. Disney to ťahá bližšie k zemi, a to len kvôli zisku. no a keď nebodaj znelku naspieva Justin Bieber, alebo niekto jemu podobný, tak to budú pozerať len fest mladý fanúšikovia. A kvôli hrdinkám hlavne mužského pohlavia, málo kedy dievčatá.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Sun Apr 23 2017, 12:29

William napsal:
Ackoli jsem rad, ze je to tu na foru zase aleapon trosku zive, musim rict, ze uz se nam to trosku vymyka z rukou. :-D je vymyka z tvrdym? Sakra, ja nevim. No, nebudu to hledat. :-D je hezke, ze narozdil od CSWU je tu porad jeste prostor pro debatu a hlavne tu EU nema zavrene dvere (mimochodem, warnet zrusili proc? :-D ), ale zase nemusi to jit do extremu. Myslim, ze uz jsme probrali vse, co se dalo. Fakt je ten, ze EU je ted legends a ze disney uz z neho nikdy canon neudela. Druhy fakt je ten, ze ackoli lide za pokracovani bojuji, sam si nejsem jisty, zda by to byla vyhra. I kdyby to zase rozjeli, nebylo bu to stare EU (obdobi pred LOTF) ale nove EU, politicky korektni az na pudu a to ja nechci.

Je fajn, si tu a tam do noveho canonu stournout, protoze je to zabava, ale stourat porad moc velky smysl nema. Nic se nezmeni a akorat to pak vypada, ze jsme fakt hejtri (jak nas pan Klmes nazval).

To nás nazval hejtry v nějakém článku, nebo kde? Ten web nesleduju, především pan Klimeš je teď na straně Disneyho, a většinou mi jeho postoj přišel jako pro-Disney a anti-EU (ne vždy, snažil se být i kritický, ale jeho nadšený rozhovor pro DVTV mě dorazil). Něco jako Brandon Rhea z Wookieepedie, který teď vášnivě čte veškerý kanonický materiál, přestože předtím podobná média až na výjimky ignoroval (ale určitě to není hejtr, na které lze narazit na FB, kde opakují své polopravdy).
Jinak máš s tím novým EU pravdu, ale věřím, že tahle éra nebude trvat věčně, a zase se dočkáme toho, kdy se budou nepříjemné věci moci nazývat pravými jmény. A i kdyby nemělo pokračovat, nikdy nad ním nezlomím hůl a nenechám ho upadnout do zapomnění, ať se Disney snaží, jak jen to jde Cool

Gralen: V první moment se mi zdálo, že píšeš o "hrdinkách mužského pohlaví" Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Sun Apr 23 2017, 14:53

Nn, jsem s nim jen chvili debatoval na FB u příležitosti rozebírání důvodu malého zájmu o SW magazin. Uplne neutrální není, ale ze by byl vylozene anti EU, to bych nerekl. já slysel jen nejaký rozhovou o TFA a SW obecne v rozhlase. Byl tam i Fuka tuším. Kde se na to da kouknout?

Další část odpovědi, nalezneš ve vseobecne diskuzi

Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Sun Apr 23 2017, 17:48

Rozhovor zde
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   

Návrat nahoru Goto down

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Poslední z Jediů-
Přejdi na: